Návrat na titulní stránku Půlnoční vlak
První strana
Básně
Články a reportáže
Sloupky H.T.
Pár odkazů jinam
Zanechte vzkaz!
Napište nám

V této části našeho časopisu si můžete přečíst povídky, které napsal některý z mnoha mladých českých autorů. Povídky zde zveřejňujeme zdarma a ani autoři si nečiní nároky na honorář. Můžete si povídku stáhnout a vytisknout, přečíst ji svým dětem nebo přátelům, pamatujte však na autorská práva! Pokud budete chtít povídku komerčně využít, obraťte se na jejího autora.

Všechny povídky jsou v Rich text format, pokud máte s jejich otevřením problémy, napište mi. Ale nedokáži vám zaručit, že přijdu na nějaké rozumné řešení...

Své povídky a případné dotazy zasílejte sem .Pro mladé autory platí taková pravidla: Vaši povídku umístíme do časopisu co nejdříve po tom, co ji obdržíme. Měla by být krátká (zejména pokud posíláte pouze text). Jestliže je Vaše povídka dlouhá a Vy máte možnost ji zformátovat v jazyce HTML, učiňte tak. Povídky delší než pět stran pravděpodobně sami formátovat nebudeme. Na konec povídky připište kontakt na svou osobu - (emailovou) adresu nebo telefon; pokud to neuděláte, doplníme tam sami Vaši emailovou adresu. Kontakt slouží čtenářům, kteří chtějí autorovi sdělit svůj názor na jeho dítko. Pokud chcete, připojte krátký komentář, který se objeví v seznamu.

Veřejně se zde zavazujeme (co to plácám, zavazuji, stejně to bude určitě moje práce), že při formátování povídky nebudeme (nebudu) upravovat její obsah. Nejsme literární kritici, proto nebudeme hodnotit úroveň povídky. Neprovádíme korekturu.